Ebihoreanul
Ebihoreanul

www.ebihoreanul.ro

VIDEO - Scandal la Spitalul Județean din Oradea: Mai multe persoane au fost duse la Poliție după ce au amenințat și speriat personalul medical

Patru persoane din Diosig au fost duse sâmbătă dimineață la Poliție, după un scandal provocat la Secția ATI a Spitalului Județean din Oradea, unde o rudă a acestora murise în cursul nopții. Una dintre ele, o femeie de 52 de ani, este cercetată penal pentru că ar fi amenințat medicul care a sunat la 112.

27 June 2026, 10:36

Citește articolul complet pe Ebihoreanul

https://www.ebihoreanul.ro/stiri/video-scandal-la-spitalul-judetean-din-oradea-patru-persoane-au-fost-duse-la-politie-dupa-ce-au-amenintat-personalul-medical-203141.html

Deschide