BIHON
www.bihon.ro
Universitatea din Oradea prezentă la Congresul Național de Otorinolaringologie
Timișoara a găzduit, în perioada 27 – 30 mai, cea mai amplă manifestare din specialitatea ORL din România, Congresul Național de Otorinolaringologie și Chirurgie Cervico-Facială. În cadrul lui, prof. univ. dr. Felicia Manole, de la Facultatea de Medicină și Farmacie, a fost aleasă trezorier al Societății Române ORL și Chirurgie Cervico-Facială.
02 June 2026, 09:34
Vasilică Ichim
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Citește articolul complet pe BIHON
https://www.bihon.ro/stirile-judetului-bihor/universitatea-din-oradea-prezenta-la-congresul-national-de-otorinolaringologie-5292939/?utm_source=rss&utm_medium=referral&utm_campaign=hiraggregator