Adevarul
adevarul.ro
Un elev care a leșinat acasă a susținut Evaluarea Națională de pe patul de spital
Un elev din județul Bihor a susținut luni prima probă a Evaluării Naționale chiar în spital, după ce a leșinat la domiciliu înainte de examen. Situația a fost confirmată de Inspectoratul Școlar Județean (ISJ) Bihor.
22 June 2026, 14:35
Citește articolul complet pe Adevarul
https://adevarul.ro/stiri-interne/evenimente/un-elev-care-a-lesinat-acasa-a-sustinut-evaluarea-2538228.html