Ebihoreanul
www.ebihoreanul.ro
Trei şoferi reţinuţi în Bihor: unul a fost prins beat, fără permis şi la volanul unei maşini furate
Trei şoferi au fost reţinuţi în doar câteva zile, în Bihor, după ce s-au urcat băuţi la volanul maşinilor şi au provocat în evenimente rutiere. Unul dintre ei, un bărbat din Salonta, a fost oprit în Oradea după ce, deşi nu avea permis de conducere, a furat o maşină lăsată cu cheia în contact, a lovit un autoturism parcat şi a plecat.
02 June 2026, 11:25
Citește articolul complet pe Ebihoreanul
https://www.ebihoreanul.ro/stiri/trei-soferi-retinuti-in-bihor-unul-a-fost-prins-beat-fara-permis-si-la-volanul-unei-masini-furate-202434.html