Ebihoreanul
Ebihoreanul

www.ebihoreanul.ro

Titlul național la polo se decide la Oradea: CSM și Steaua joacă meciul decisiv al finalei

CSM Oradea și Steaua București se întâlnesc vineri seară, la Bazinul Olimpic „Ioan Alexandrescu”, în meciul decisiv al finalei Superligii Naționale de polo pe apă. După patru partide extrem de echilibrate, scorul general este egal, iar titlul de campioană a României se va decide în fața publicului orădean.

28 May 2026, 14:11

Citește articolul complet pe Ebihoreanul

https://www.ebihoreanul.ro/stiri/titlul-national-la-polo-se-decide-la-oradea-csm-si-steaua-joaca-meciul-decisiv-al-finalei-202334.html

Deschide