Ebihoreanul
Ebihoreanul

www.ebihoreanul.ro

Tiberiu Negrean rămâne la CSM Oradea. Căpitanul echipei de polo a semnat pentru sezonul 2026-2027

CSM Oradea își asigură continuitatea în zona de lideri ai echipei de polo, după ce căpitanul Tiberiu Negrean a semnat prelungirea contractului pentru sezonul 2026-2027. Sportivul în vârstă de 37 de ani va bifa astfel al cincilea sezon consecutiv în această postură și al 12-lea din carieră la formația bihoreană.

12 June 2026, 11:20

Citește articolul complet pe Ebihoreanul

https://www.ebihoreanul.ro/stiri/tiberiu-negrean-ramane-la-csm-oradea-capitanul-echipei-de-polo-a-semnat-pentru-sezonul-2026-2027-202707.html

Deschide