Ebihoreanul
www.ebihoreanul.ro
Stâlp prăbușit peste o mașină, în Oradea: în autoturism se afla o familie cu doi copii
Un stâlp de telecomunicații s-a prăbușit, marți după-amiază, peste o mașină oprită la un semafor pe strada Muntele Găina din Oradea. În autoturism se aflau o orădeancă, soțul ei și cei doi copii ai familiei. Din fericire, nimeni nu a fost rănit.
25 June 2026, 13:40
Citește articolul complet pe Ebihoreanul
https://www.ebihoreanul.ro/stiri/stalp-prabusit-peste-o-masina-in-oradea-in-autoturism-se-afla-o-familie-cu-doi-copii-203076.html