Ebihoreanul
Ebihoreanul

www.ebihoreanul.ro

Stâlp prăbușit peste o mașină, în Oradea: în autoturism se afla o familie cu doi copii

Un stâlp de telecomunicații s-a prăbușit, marți după-amiază, peste o mașină oprită la un semafor pe strada Muntele Găina din Oradea. În autoturism se aflau o orădeancă, soțul ei și cei doi copii ai familiei. Din fericire, nimeni nu a fost rănit.

25 June 2026, 13:40

Citește articolul complet pe Ebihoreanul

https://www.ebihoreanul.ro/stiri/stalp-prabusit-peste-o-masina-in-oradea-in-autoturism-se-afla-o-familie-cu-doi-copii-203076.html

Deschide