BIHON
www.bihon.ro
Silviu Odobasianu, președinte CS Bihorul Beiuș: „A fost un sezon care a început greu, dar s-a terminat bine”
Beiușul a reapărut pe harta fotbalului românesc de Liga 3 după o pauză de mai bine de un deceniu. Impactul cu un eșalon superior a fost destul de contondent pentru că în sezonul regular a adunat doar 18 puncte din 22 de meciuri.
28 June 2026, 12:19
Teodor Biriș
BIHON Sport local
Citește articolul complet pe BIHON
https://www.bihon.ro/sport-local/silviu-odobasianu-presedinte-cs-bihorul-beius-a-fost-un-sezon-care-a-inceput-greu-dar-s-a-terminat-bine-5321967/?utm_source=rss&utm_medium=referral&utm_campaign=hiraggregator