BihorStiri
bihorstiri.ro
Scandal la Spitalul Județean din Oradea. Patru persoane din Diosig, conduse la Poliție după ce au tulburat activitatea din ATI
Patru persoane din comuna Diosig au fost conduse la sediul Poliției Municipiului Oradea după ce au provocat un scandal în Secția ATI a Spitalului Clinic Județean de Urgență Bihor. Una…
27 June 2026, 12:12
Adrian Popa
Actualitate
Sănătate
diosig
Oradea
patru persoane
politia
scandal
spitalul judetan
Citește articolul complet pe BihorStiri
https://bihorstiri.ro/scandal-la-spitalul-judetean-din-oradea-patru-persoane-din-diosig-conduse-la-politie-dupa-ce-au-tulburat-activitatea-din-ati/