BIHON
BIHON

www.bihon.ro

Scandal la Spitalul Județean din Oradea: medic ATI, amenințat cu bătaia după un incident provocat de 4 persoane

Un medic de la Secția Anestezie și Terapie Intensivă a Spitalului Județean din Oradea a fost nevoit, sâmbătă dimineața, să sune la 112 și să ceară intervenția Poliției, după ce patru persoane au provocat scandal în incinta unității medicale, iar una dintre ele – o femeie – chiar l-a amenințat cu bătaia.

27 June 2026, 10:01 Adrian Laboș
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Scandal la Spitalul Județean din Oradea: medic ATI, amenințat cu bătaia după un incident provocat de 4 persoane

Citește articolul complet pe BIHON

https://www.bihon.ro/stirile-judetului-bihor/scandal-la-spitalul-judetean-din-oradea-medic-ati-amenintat-cu-bataia-dupa-un-incident-provocat-de-4-persoane-5321277/?utm_source=rss&utm_medium=referral&utm_campaign=hiraggregator

Deschide