Ebihoreanul
www.ebihoreanul.ro
Salontanul Zodier a lansat „Telefonul”, prima piesă cântată cu mentorul său, The Motans (VIDEO)
Cântărețul bihorean Zodier, pe numele real Eduard Bondar, a lansat vineri melodia „Telefonul”, interpretată alături de The Motans, artistul care i-a încurajat începuturile în muzică și l-a ajutat să ajungă la Global Records.
27 June 2026, 17:35
Citește articolul complet pe Ebihoreanul
https://www.ebihoreanul.ro/stiri/salontanul-zodier-a-lansat-telefonul-prima-piesa-cantata-cu-mentorul-sau-the-motans-video-203131.html