BIHON
www.bihon.ro
Polonezul prins în Oradea cu 50 de kilograme de „cristal”, trimis în judecată de procurorii DIICOT
Procurorii DIICOT Oradea au finalizat ancheta și au hotărât să-l trimită în judecată pe un cetățean polonez de 41 de ani, reținut și apoi arestat în urmă cu două luni în timp ce încerca să vândă aproximativ 50 de kilograme de 3-CMC, substanță cunoscută sub denumirea de drog „cristal”.
23 June 2026, 07:30
Adrian Laboș
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Citește articolul complet pe BIHON
https://www.bihon.ro/stirile-judetului-bihor/polonezul-prins-in-oradea-cu-50-de-kilograme-de-cristal-trimis-in-judecata-de-procurorii-diicot-5316312/?utm_source=rss&utm_medium=referral&utm_campaign=hiraggregator