Ebihoreanul
www.ebihoreanul.ro
Percheziții la Aușeu, la locuința fostului director acuzat de elevi că îi pipăia și le trimitea mesaje nepotrivite
Polițiștii Serviciului de Investigații Criminale din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Bihor şi colegii lor de la Poliţia Aleşd au descins, joi dimineață, în comuna Aușeu, la locuința fostului director al Școlii Gimnaziale Alexandru Roman, Adrian Botici, acuzat de mai mulți elevi că îi pipăia și le trimitea mesaje nepotrivite, la ore târzii.
28 May 2026, 09:22
Citește articolul complet pe Ebihoreanul
https://www.ebihoreanul.ro/stiri/perchezitii-la-auseu-la-locuinta-fostului-director-acuzat-de-elevi-ca-ii-pipaia-si-le-trimitea-mesaje-nepotrivite-202321.html