Ebihoreanul
Ebihoreanul

www.ebihoreanul.ro

Patru foste handbaliste din Oradea au cucerit medalia de bronz la Masters Handball World Cup 2026 din Croația (FOTO)

Patru foste handbaliste din Oradea au obținut medalia de bronz la Masters Handball World Cup 2026, competiție desfășurată în Croația și dedicată foștilor sportivi de performanță. Orădencele au impresionat prin rezultatele obținute și demonstrează că pasiunea pentru handbal nu are vârstă.

29 May 2026, 16:37

Citește articolul complet pe Ebihoreanul

https://www.ebihoreanul.ro/stiri/patru-foste-handbaliste-din-oradea-au-cucerit-medalia-de-bronz-la-masters-handball-world-cup-2026-din-croatia-202365.html

Deschide