BIHON
www.bihon.ro
O mamă din Beiuș a primit interdicție să-și vadă fiul de 14 ani. L-a pus să doarmă în frig, l-a lovit și l-a lăsat singur 2 săptămâni
Caz cutremurător în Beiuș, unde o localnică a fost pusă de judecători sub control judiciar pentru 60 de zile și i s-a interzis să comunice cu fiul său de 14 ani, după ce l-a agresat de mai multe ori, l-a pus să doarmă afară, în frig, și l-a lăsat singur acasă două săptămâni, timp în care ea a plecat în străinătate.
13 May 2026, 10:06
Adrian Laboș
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Citește articolul complet pe BIHON
https://www.bihon.ro/stirile-judetului-bihor/o-mama-din-beius-a-primit-interdictie-sa-si-vada-fiul-de-14-ani-l-a-pus-sa-doarma-in-frig-l-a-lovit-si-l-a-lasat-singur-2-saptamani-5270401/?utm_source=rss&utm_medium=referral&utm_campaign=hiraggregator