www.ebihoreanul.ro
Nu ratați noul BIHOREANUL tipărit: Orădenii „mulțumesc” Primăriei pentru ambuteiajele din trafic
Luni, 22 iunie, a apărut o nouă ediție a BIHOREANULUI tipărit, împreună cu publicația Oradea Noastră. Dintre subiecte: Lucrările de infrastructură din Oradea coordonate deficitar provoacă ambuteiaje; Tot mai multe accidentele cu trotinete electrice, cu urmări tot mai grave; În ciuda promisiunilor Primăriei, dealul Ciuperca arată în continuare ca o ruină; Inaugurat în urmă cu un an, un important parc intră iar în șantier; Bogdan Anagnastopol este singurul explorator National Geographic din Oradea; Aproape 600 de copaci tăiați ilegal și o pagubă de peste 550.000 lei pe Vlădeasa.
Luni, 22 iunie, a apărut o nouă ediție a BIHOREANULUI tipărit, împreună cu publicația Oradea Noastră. Dintre subiecte: Lucrările de infrastructură din Oradea coordonate deficitar provoacă ambuteiaje; Tot mai multe accidentele cu trotinete electrice, cu urmări tot mai grave; În ciuda promisiunilor Primăriei, dealul Ciuperca arată în continuare ca o ruină; Inaugurat în urmă cu un an, un important parc intră iar în șantier; Bogdan Anagnastopol este singurul explorator National Geographic din Oradea; Aproape 600 de copaci tăiați ilegal și o pagubă de peste 550.000 lei pe Vlădeasa.
Citește articolul complet pe Ebihoreanul
https://www.ebihoreanul.ro/stiri/nu-ratati-noul-bihoreanul-tiparit-oradenii-multumesc-primariei-pentru-ambuteiajele-din-trafic-202938.html