BIHON
www.bihon.ro
Mamă condamnată de Judecătoria Beiuș la închisoare pentru că și-a abandonat cei 4 copii. A fost adusă în țară din Italia
O femeie de 41 de ani, originară din Arad, a fost adusă din Italia de o escortă a Poliției Române pentru a-și executa pedeapsa de un an de închisoare, dictată de Judecătoria Beiuș pentru abandon de familie.
15 May 2026, 14:00
Adrian Laboș
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Citește articolul complet pe BIHON
https://www.bihon.ro/stirile-judetului-bihor/mama-condamnata-de-judecatoria-beius-la-inchisoare-pentru-ca-si-a-abandonat-cei-4-copii-a-fost-adusa-in-tara-din-italia-5273395/?utm_source=rss&utm_medium=referral&utm_campaign=hiraggregator