Ebihoreanul
Ebihoreanul

www.ebihoreanul.ro

Lincar, Filip și Hora, la reunirea FC Bihor: „Va fi un sezon intens. Vrem din nou în play-off”

La reunirea de miercuri a lotului FC Bihor, pe Stadionul Iuliu Bodola, antrenorul Erik Lincar și cei mai experimentați jucători ai echipei, Ioan Filip și Ioan Hora, au vorbit despre obiectivele stabilite, continuitatea din sezonul trecut și așteptările pentru campionatul care urmează.

25 June 2026, 11:01

Citește articolul complet pe Ebihoreanul

https://www.ebihoreanul.ro/stiri/lincar-filip-si-hora-la-reunirea-fc-bihor-va-fi-un-sezon-intens-vrem-din-nou-in-play-off-203065.html

Deschide