BIHON
www.bihon.ro
Lăsat liber de judecători după ce a furat 2 mașini, un adolescent din Husasău de Tinca a recidivat după 4 zile
La doar 4 zile după ce Judecătoria Oradea a respins propunerea de arestare pentru furtul a două mașini și l-a lăsat în libertate, un adolescent de 17 ani, din Husasău de Tinca, a recidivat și a sustras un alt autoturism.
25 June 2026, 08:41
Adrian Laboș
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Citește articolul complet pe BIHON
https://www.bihon.ro/stirile-judetului-bihor/lasat-liber-de-judecatori-dupa-ce-a-furat-2-masini-un-adolescent-din-husasau-de-tinca-a-recidivat-dupa-4-zile-5319123/?utm_source=rss&utm_medium=referral&utm_campaign=hiraggregator