BihorStiri
bihorstiri.ro
ITM Bihor: Campanie de informare privind promovarea negocierilor colective și drepturile angajaților
Inspectoratul Teritorial de Muncă Bihor desfășoară, în perioada mai 2025 – sfârșitul anului 2026, o campanie națională de informare dedicată promovării negocierilor colective la nivelul angajatorilor din sectorul public și…
25 June 2026, 10:10
Adrian Popa
Actualitate
campanie de informare
drepturile angajatilor
itm bihor
negocieri colective
promovare
Citește articolul complet pe BihorStiri
https://bihorstiri.ro/itm-bihor-campanie-de-informare-privind-promovarea-negocierilor-colective-si-drepturile-angajatilor/