BihorStiri
BihorStiri

bihorstiri.ro

ITM Bihor: Campanie de informare privind promovarea negocierilor colective și drepturile angajaților

Inspectoratul Teritorial de Muncă Bihor desfășoară, în perioada mai 2025 – sfârșitul anului 2026, o campanie națională de informare dedicată promovării negocierilor colective la nivelul angajatorilor din sectorul public și…

25 June 2026, 10:10 Adrian Popa
Actualitate campanie de informare drepturile angajatilor itm bihor negocieri colective promovare

Citește articolul complet pe BihorStiri

https://bihorstiri.ro/itm-bihor-campanie-de-informare-privind-promovarea-negocierilor-colective-si-drepturile-angajatilor/

Deschide