BIHON
www.bihon.ro
Ioan Filip: „Vrem să obținem mai mult sezonul acesta, ca să se vadă o evoluție”
Ioan Filip are 37 de ani și se pregătește pentru un nou sezon în Liga 2 cu FC Bihor. Revenit la Oradea în 2024, căpitanul echipei speră la un sezon și mai bun al „roș-albaștrilor”.
24 June 2026, 17:48
Teodor Biriș
FC Bihor
Citește articolul complet pe BIHON
https://www.bihon.ro/fc-bihor/ioan-filip-vrem-sa-obtinem-mai-mult-sezonul-acesta-ca-sa-se-vada-o-evolutie-5318817/?utm_source=rss&utm_medium=referral&utm_campaign=hiraggregator