BIHON
BIHON

www.bihon.ro

Începe iar sarabanda retragerilor din Liga Națională de handbal. CSM Sighișoara renunță la Liga Zimbrilor

Echipa CSM Sighișoara a anunțat că nu se va înscrie în ediția 2026/2027 a Ligii Zimbrilor.

23 June 2026, 03:30 Gavril Nuțiu
Bihon CSM Oradea
Începe iar sarabanda retragerilor din Liga Națională de handbal. CSM Sighișoara renunță la Liga Zimbrilor

Citește articolul complet pe BIHON

https://www.bihon.ro/csm-oradea/incepe-iar-sarabanda-retragerilor-din-liga-nationala-de-handbal-csm-sighisoara-renunta-la-liga-zimbrilor-5312088/?utm_source=rss&utm_medium=referral&utm_campaign=hiraggregator

Deschide