BIHON
www.bihon.ro
Începe iar sarabanda retragerilor din Liga Națională de handbal. CSM Sighișoara renunță la Liga Zimbrilor
Echipa CSM Sighișoara a anunțat că nu se va înscrie în ediția 2026/2027 a Ligii Zimbrilor.
23 June 2026, 03:30
Gavril Nuțiu
Bihon CSM Oradea
Citește articolul complet pe BIHON
https://www.bihon.ro/csm-oradea/incepe-iar-sarabanda-retragerilor-din-liga-nationala-de-handbal-csm-sighisoara-renunta-la-liga-zimbrilor-5312088/?utm_source=rss&utm_medium=referral&utm_campaign=hiraggregator