BIHON
BIHON

www.bihon.ro

Incendiul de la groapa de gunoi din Oradea a fost stins după două zile de intervenții ale pompierilor

În cursul zilei de 06 mai, peste 20 de pompieri militari orădeni au continuat să acționeze pentru lichidarea focarelor izolate, rămase la groapa de gunoi din Oradea, intervenind cu 4 autospeciale de stingere.

07 May 2026, 11:33 Tudor Bușu
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Incendiul de la groapa de gunoi din Oradea a fost stins după două zile de intervenții ale pompierilor

Citește articolul complet pe BIHON

https://www.bihon.ro/stirile-judetului-bihor/incendiul-de-la-groapa-de-gunoi-din-oradea-a-fost-stins-dupa-doua-zile-de-interventii-ale-pompierilor-5265127/?utm_source=rss&utm_medium=referral&utm_campaign=hiraggregator

Deschide