Crisana
www.crisana.ro
În Oradea și Sânmartin, s-a reluat furnizarea încălzirii
Termoficare Oradea a reluat luni, 27 aprilie, furnizarea încălzirii în municipiul Oradea şi localitatea Sânmartin.
27 April 2026, 13:35
Citește articolul complet pe Crisana
https://www.crisana.ro/stiri/actualitate-2/in-oradea-si-sanmartin-s-a-reluat-furnizarea-incalzirii-213335.html