Ebihoreanul
www.ebihoreanul.ro
Festivalul Iei a început în Băile Felix. Ce găsesc vizitatorii în parcarea mare a stațiunii (FOTO/VIDEO)
Cea de-a doua ediție a Festivalului Iei a început miercuri seară în Băile Felix, în parcarea mare de la intrarea în stațiune, cu muzică populară, momente susținute de copii și tineri, standuri cu mâncare și produse pentru vizitatori. Evenimentul continuă până duminică, iar intrarea este liberă.
24 June 2026, 20:08
Citește articolul complet pe Ebihoreanul
https://www.ebihoreanul.ro/stiri/festivalul-iei-a-inceput-in-baile-felix-ce-gasesc-vizitatorii-in-parcarea-mare-a-statiunii-fotovideo-203056.html