Ebihoreanul
Ebihoreanul

www.ebihoreanul.ro

Femeie rănită într-un accident pe DN 1, la ieșirea din Oșorhei. A ajuns la UPU

O femeie în vârstă de 52 de ani a ajuns, miercuri, la Unitatea de Primire a Urgențelor a Spitalului Județean din Oradea, după un accident rutier produs pe DN 1, la ieșirea din Oșorhei spre Aleșd.

24 June 2026, 09:30

Citește articolul complet pe Ebihoreanul

https://www.ebihoreanul.ro/stiri/femeie-ranita-intr-un-accident-pe-dn-1-la-iesirea-din-osorhei-a-ajuns-la-upu-203029.html

Deschide