Ebihoreanul
www.ebihoreanul.ro
Femeie lovită de mașină pe Bulevardul Dacia din Oradea
Un pieton a ajuns la spital miercuri, după ce a fost lovit de un autoturism, miercuri după-amiază, pe Bulevardul Dacia din Oradea. Victima, o femeie, a scăpat cu leziuni minore.
27 May 2026, 15:42
Citește articolul complet pe Ebihoreanul
https://www.ebihoreanul.ro/stiri/femeie-lovita-de-masina-pe-bulevardul-dacia-din-oradea-202313.html