BIHON
BIHON

www.bihon.ro

Două persoane care au „cumpărat” cu 4.500 de euro posturi în spitale din Oradea, condamnate cu suspendare

Tribunalul Bihor a admis două acorduri de recunoaștere a vinovăției încheiate de procurorii Parchetului Bihor cu două persoane care au plătit, în total, 4.500 de euro pentru a fi angajate ca asistentă medicală, respectiv infirmieră în spitale din Oradea.

15 May 2026, 07:28 Adrian Laboș
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Două persoane care au „cumpărat” cu 4.500 de euro posturi în spitale din Oradea, condamnate cu suspendare

Citește articolul complet pe BIHON

https://www.bihon.ro/stirile-judetului-bihor/doua-persoane-care-au-cumparat-cu-4-500-de-euro-posturi-in-spitale-din-oradea-condamnate-cu-suspendare-5273203/?utm_source=rss&utm_medium=referral&utm_campaign=hiraggregator

Deschide