BIHON
www.bihon.ro
Două persoane care au „cumpărat” cu 4.500 de euro posturi în spitale din Oradea, condamnate cu suspendare
Tribunalul Bihor a admis două acorduri de recunoaștere a vinovăției încheiate de procurorii Parchetului Bihor cu două persoane care au plătit, în total, 4.500 de euro pentru a fi angajate ca asistentă medicală, respectiv infirmieră în spitale din Oradea.
15 May 2026, 07:28
Adrian Laboș
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Citește articolul complet pe BIHON
https://www.bihon.ro/stirile-judetului-bihor/doua-persoane-care-au-cumparat-cu-4-500-de-euro-posturi-in-spitale-din-oradea-condamnate-cu-suspendare-5273203/?utm_source=rss&utm_medium=referral&utm_campaign=hiraggregator