BIHON
www.bihon.ro
Doi dintre jucătorii care au evoluat în sezonul trecut la FC Bihor Oradea și-au prelungit contractele
Portarul Edgar Cadar și mijlocașul Angelo Cocian, și-au prelungit contractele și vor continua la clubul orădean și în campionatul următor. Interesant e că ambii s-au născut în Italia.
23 June 2026, 07:48
Teodor Biriș
FC Bihor
Citește articolul complet pe BIHON
https://www.bihon.ro/fc-bihor/doi-dintre-jucatorii-care-au-evoluat-in-sezonul-trecut-la-fc-bihor-oradea-si-au-prelungit-contractele-5316375/?utm_source=rss&utm_medium=referral&utm_campaign=hiraggregator