BIHON
BIHON

www.bihon.ro

Doi dintre jucătorii care au evoluat în sezonul trecut la FC Bihor Oradea și-au prelungit contractele

Portarul Edgar Cadar și mijlocașul Angelo Cocian, și-au prelungit contractele și vor continua la clubul orădean și în campionatul următor. Interesant e că ambii s-au născut în Italia.

23 June 2026, 07:48 Teodor Biriș
FC Bihor
Doi dintre jucătorii care au evoluat în sezonul trecut la FC Bihor Oradea și-au prelungit contractele

Citește articolul complet pe BIHON

https://www.bihon.ro/fc-bihor/doi-dintre-jucatorii-care-au-evoluat-in-sezonul-trecut-la-fc-bihor-oradea-si-au-prelungit-contractele-5316375/?utm_source=rss&utm_medium=referral&utm_campaign=hiraggregator

Deschide