Ebihoreanul
Ebihoreanul

www.ebihoreanul.ro

CSM Oradea joacă vineri, la București, meciul-cheie al finalei Superligii Naționale de polo cu Steaua

CSM Oradea dispută vineri seara, la București, unul dintre cele mai importante meciuri ale sezonului. După primele două confruntări spectaculoase ale finalei Superligii Naționale de polo, care consemnează scorul general de 1-1, formația orădeană întâlnește Steaua în jocul 3 al seriei, într-o partidă care poate deveni decisivă în lupta pentru titlul național.

22 May 2026, 09:38

Citește articolul complet pe Ebihoreanul

https://www.ebihoreanul.ro/stiri/csm-oradea-joaca-vineri-la-bucuresti-meciul-cheie-al-finalei-superligii-nationale-de-polo-cu-steaua-202165.html

Deschide