Ebihoreanul
www.ebihoreanul.ro
CSM Oradea își ia rămas-bun de la Filip Gardašević, unul dintre cei mai importanți jucători din ultimii ani
CSM Oradea a anunţat oficial că se desparte de unul dintre cei mai importanți jucători din ultimii ani ai echipei de polo. După trei sezoane în care a fost principalul marcator al echipei și unul dintre cei mai eficienți atacanți din polo-ul românesc și european, Filip Gardašević părăsește formația orădeană.
23 June 2026, 08:45
Citește articolul complet pe Ebihoreanul
https://www.ebihoreanul.ro/stiri/csm-oradea-isi-ia-ramas-bun-de-la-filip-gardasevic-unul-dintre-cei-mai-importanti-jucatori-din-ultimii-ani-202997.html