Ebihoreanul
www.ebihoreanul.ro
CSM Oradea, fără căpitanul Tiberiu Negrean în meciurile 3 și 4 ale finalei de polo. Solicitarea de arbitri străini, respinsă de Federație
Căpitanul echipei CSM Oradea, Tiberiu Negrean, va absenta de la meciurile 3 și 4 ale finalei Superligii Naționale de polo, după ce a fost sancționat cu suspendare în urma eliminării din partida a doua de la Oradea. În același timp, clubul orădean a solicitat delegarea de arbitri străini înaintea startului finalei, însă cererea a fost respinsă de Federația Română de Polo.
20 May 2026, 15:29
Citește articolul complet pe Ebihoreanul
https://www.ebihoreanul.ro/stiri/csm-oradea-fara-capitanul-tiberiu-negrean-in-meciurile-3-si-4-ale-finalei-de-polo-solicitarea-de-arbitri-straini-respinsa-de-federatie-202118.html