BIHON
www.bihon.ro
Canicula continuă în Bihor: ANM a emis cod galben de căldură, cu maxime de 35 de grade
Administrația Națională de Meteorologie a emis în cursul zilei de miercuri o avertizare nouă de cod galben de caniculă, disconfort termic și temperaturi ridicate.
24 June 2026, 10:31
Alexandra Szabo
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Citește articolul complet pe BIHON
https://www.bihon.ro/stirile-judetului-bihor/canicula-continua-in-bihor-anm-a-emis-cod-galben-de-caldura-cu-maxime-de-35-de-grade-5317887/?utm_source=rss&utm_medium=referral&utm_campaign=hiraggregator