BIHON
BIHON

www.bihon.ro

Canicula continuă în Bihor: ANM a emis cod galben de căldură, cu maxime de 35 de grade

Administrația Națională de Meteorologie a emis în cursul zilei de miercuri o avertizare nouă de cod galben de caniculă, disconfort termic și temperaturi ridicate.

24 June 2026, 10:31 Alexandra Szabo
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Canicula continuă în Bihor: ANM a emis cod galben de căldură, cu maxime de 35 de grade

Citește articolul complet pe BIHON

https://www.bihon.ro/stirile-judetului-bihor/canicula-continua-in-bihor-anm-a-emis-cod-galben-de-caldura-cu-maxime-de-35-de-grade-5317887/?utm_source=rss&utm_medium=referral&utm_campaign=hiraggregator

Deschide