BIHON
www.bihon.ro
Amendă penală de 5.200 de lei pentru un profesor din Sântandrei, acuzat că a lovit peste cap un elev
Sorin Ban, profesor și fost director al Școlii Gimnaziale nr. 1 din Sântandrei, a fost obligat, luni, de Judecătoria Oradea să achite o amendă penală de 5.200 de lei, drept pedeapsă pentru purtare abuzivă, după ce a lovit un elev de 12 ani.
22 June 2026, 15:02
Adrian Laboș
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Citește articolul complet pe BIHON
https://www.bihon.ro/stirile-judetului-bihor/amenda-penala-de-5-200-de-lei-pentru-un-profesor-din-santandrei-acuzat-ca-a-lovit-peste-cap-un-elev-5316009/?utm_source=rss&utm_medium=referral&utm_campaign=hiraggregator