Ebihoreanul
Ebihoreanul

www.ebihoreanul.ro

Accident lângă Hotelul Sky din Oradea: Un tânăr de 17 ani, fără permis, a ieşit în decor şi a rupt un stâlp de iluminat (VIDEO)

Un tânăr de 17 ani din județul Vrancea s-a ales cu dosar penal la Oradea, după ce, aflat la volanul unei Dacii Logan, fără permis de conducere, a pierdut controlul mașinii în zona hotelului Sky și a rupt un stâlp de iluminat.

18 June 2026, 09:57

Citește articolul complet pe Ebihoreanul

https://www.ebihoreanul.ro/stiri/accident-langa-hotelul-sky-din-oradea-un-tanar-de-17-ani-fara-permis-a-iesit-in-decor-si-a-rupt-un-stalp-de-iluminat-202865.html

Deschide