BIHON
BIHON

www.bihon.ro

31 de jucători au fost prezenți la primul antrenament al FC Bihor. „Obiectivul este să încercăm să ajungem din nou în play-off ”

Plecați în vacanță după antrenamentul din 20 mai, jucătorii de la FC Bihor au revenit miercuri pe iarbă, dornici să pregătească sezonul 2026/2027.

24 June 2026, 16:51 Teodor Biriș
FC Bihor
31 de jucători au fost prezenți la primul antrenament al FC Bihor. „Obiectivul este să încercăm să ajungem din nou în play-off ”

Citește articolul complet pe BIHON

https://www.bihon.ro/fc-bihor/31-de-jucatori-au-fost-prezenti-la-primul-antrenament-al-fc-bihor-obiectivul-este-sa-incercam-sa-ajungem-din-nou-in-play-off-5318499/?utm_source=rss&utm_medium=referral&utm_campaign=hiraggregator

Deschide